Podlogi bambusowe

Podłoga bambusowa z kolekcji EXCLUSIVE DESIGN jest twardsza do podłogi dębowej i podłogi bambusowej wykonanej w tradycyjnym układzie horyzontalnym.

Twardość naszej podłogi bambusowej jest uzyskana  poprzez prasowanie pod ogromnym ciśnieniem lameli bambusowych ułożonych wertykalnie.

Podłoga nie ma charakterystycznych dla zwykłych podłóg bambusowych śladów po rocznych przyrostach, przez co zwiększa się jej estetyka.

Unikalną zaletą jest grubość 10mm, co w połączeniu ze sposobem montażu na Click daje możliwość bardzo szybkiego, bezproblemowego i samodzielnego montażu podłogi w systemie pływającym (bez użycia kleju).

 

Podłoga EXCLUSIVE * Design Bamboo Click H10

Jest najwyższej jakości podłogą wykonaną z włókien bambusowych. Zapewnia oryginalny, niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd, szczególnie ceniony przez osoby, które chcą się wyróżniać, interesują się nowymi trendami i cenią proekologiczny styl życia. Głównym atutem jest bardzo duża twardość, podłoga jest 100% twardsza do podłogi dębowej. Nie ma charakterystycznych dla zwykłych podłóg bambusowych śladów po rocznych przyrostach, przez co oglądający podłogę zachwyca się jej wyglądem i nawet przez chwilę nie myśli o materiale, z którego została wykonana. Unikalną zaletą jest grubość 10mm, co w połączeniu ze sposobem montażu na Click daje możliwość bardzo szybkiego, bezproblemowego i samodzielnego montażu podłogi w systemie pływającym (bez użycia kleju). Dzięki swoim atutom podłoga EXCLUSIVE * Design znajduje zastosowanie w salonach, holach, salach bankietowych, biurach, gabinetach, hotelach.

Na produkt udzielamy 25 letniej gwarancji.

  • Połysk: 22 stopnie
  • Wymiary deski (dł/szer/gr): 1840 x 92 x 10mm
  • Opakowanie zawiera: 14 desek o powierzchni 2,37m2